Viac než 50 rokov skúseností a spolupráce s najväčšími menami na francúzskej aj medzinárodnej kozmetickej scéne v kombinácii s našimi priemyselnými normami znamená, že našim zákazníkom dokážeme zaručiť špičkovú kvalitu výrobkov a bezkonkurenčnú úroveň dodržiavania všetkých požiadaviek.

Globálne odborné znalosti v odvetví


Máme globálne odborné znalosti týkajúce sa vývoja a výrobných metód. Dokážeme vám poskytnúť výrobky jedinečnej kvality za najlepšiu cenu. Zaručujeme kvalitu a dodržiavanie požiadaviek kdekoľvek na svete.

 

Naše výrobné prevádzky

ZÁRUKA SPOĽAHLIVOSTI, FLEXIBILITY A KVALITY

Obe naše výrobné prevádzky dodržiavajú európske pravidlá a nariadenia týkajúce sa kozmetiky s cieľom zaistiť bezpečnosť a spoľahlivosť našich výrobkov. Tieto prevádzky disponujú certifikáciami podľa noriem ISO 22716, 14001 a 9001, ako aj akreditáciou Cosmecert v súlade s normami COSMOS a ECOLABEL EÚ.

 

Groupe GM
Cosmetiques France

Závod s rozlohou 5 600 m² sa nachádza v obci Saint-Genis-les-Ollières neďaleko Lyonu vo Francúzsku a pracuje v ňom 70 zamestnancov.

Závod vyrába prevažne emulzie a speňovacie činidlá, zároveň tu prebieha plnenie flakónov a túb navrhnutých pre hotely vo viac než 70 krajinách.

Počnúc rokom 2019 sa výrobná kapacita prevádzky Groupe GM Cosmetiques France priblížila počtu 350 000 výrobkov denne, čo predstavuje 90 miliónov túb a flakónov ročne.

 
 

V apríli 2021, AFNOR Certification udelil spoločnosti Groupe GM Cosmétiques France známku “ Engagé RSE” na základe AFAQ 26000 model. Získané ocenenie je na úrovni “ Progression – Pokrok​​​​​​

 

 
 

Groupe GM
Cosmetica Portugal

Tento závod s rozlohou 5 500 m² sa nachádza v priemyselnom parku obce Nevia v regióne Viana do Castelo blízko Porta a špecializuje sa na výrobu mydiel (85 000 kusov denne).

Zároveň slúži ako platforma pre divíziu Groupe GM – Peninsula Ibérica (GGMPI), ktorá dohliada na distribúciu výrobkov pre ubytovacie zariadenia na hotelový trh.

Nedávno bolo vytvorené oddelenie výskumu a vývoja. Disponuje špeciálnym laboratóriom, ktoré spĺňa všetky požiadavky neustále sa sprísňujúcich nariadení a je certifikované (ISO, COSMOS, ENVIRONMENTÁLNA ZNAČKA, RSPO).

Spoločnosť EDP zabezpečuje dodávku elektrickej energie pre celú prevádzku a zaručuje, že 100 % dodávanej energie pochádza z obnoviteľných zdrojov.

 
 

Naše výrobné metódy

SPOĽAHLIVOSŤ ZÁSOBOVANIA

Našu výrobu starostlivo monitorujeme a dokážeme zaručiť dostupnosť a kontinuitu výrobkov na celom svete. Ten istý výrobok je možné vyrábať v rôznych lokalitách, čím sa zaisťuje plynulý priebeh výroby a zaručuje sa spoľahlivosť zásobovania.

ZAISTENIE ZODPOVEDNEJ A FLEXIBILNEJ VÝROBY

Naše výrobné závody boli navrhnuté tak, aby v prípade potreby dokázali zvýšiť výrobné kapacity bez oneskorenia.

KONTROLA KVALITY

Všetci naši výrobcovia pracujú v súlade s najprísnejšími špecifikáciami platnými v medzinárodnom kozmetickom priemysle.

Zaviazali sa dodržiavať presné špecifikácie výrobkov a správnu výrobnú prax (norma ISO 22716).

Všetky naše kozmetické výrobky sledujeme od jednotlivých zložiek až po finálny výrobok, ako z hľadiska obsahu, tak aj z hľadiska obalov.

Zaručujeme bezchybnú kvalitu výroby všetkých našich výstupov.

Naši priemyselní partneri používajú systémy environmentálneho riadenia a výroba našich produktov prebieha v označených závodoch.

Naše európske závody spĺňajú normy a pravidlá certifikácie COSMOS.

Hore