GROUPE GM PODPORUJE UNISOAP

Spoločnosť Groupe GM s hrdosťou podporuje UNISOAP, prvú francúzsku organizáciu, ktorá zhromažďuje použité hotelové mydlá, recykluje ich a distribuuje ľuďom v núdzi.Táto iniciatíva reaguje na 3 hlavné výzvy: ŽIVOTNÉ PROSTREDIE - prispievaním k znižovaniu odpadu, HUMANITÁRNU - umožňovaním prístupu k hygiene najväčšiemu počtu ľudí, SOCIÁLNU - vytváraním pracovných miest pre zdravotne postihnutých pracovníkov. Viac informácií o UNISOAP: www.unisoap.org

HAND SANITIZER MORE&MORE

Ekologicky šetrný pohár na zuby

Objavte viac o ekologicky šetrných produktoch

Fľaše a tuby na báze rastlinných plastov vyrobené z cukrovej trstiny

Objavte viac o ekologicky šetrných produktoch

HOTELOVÝ RAD TUHEJ KOZMETIKY DAMANA® EARTH&SUN

objavte značku

HOTELOVÝ RAD APOTHICALS BY DAMANA®

objavte značku

HOTELOVÝ RAD COMPAGNIE DE PROVENCE

objavte značku

JVD - VYBAVENIE

KATALÓG

ALISEO - VYBAVENIE

KATALÓG

HOTELOVÝ RAD TUHEJ KOZMETIKY DAMANA® EARTH&SUN

Skupina Groupe GM uviedla na trh svoj prvý rad tuhých kúpeľňových výrobkov určených pre hotely. Tento rad sa dodáva v kartónových škatuľkách s certifikátom FSC a predstavuje inovatívnu alternatívu voči plastu.
Výrobky obsahujú 9-krát menej vody než tekuté výrobky. Sú vyrobené podľa receptúr so zložkami prírodného pôvodu a obohatené výťažkami z aromatických rastlín; ideálne sa hodia na cestovanie, keďže sa dajú poľahky prepravovať a sú opätovne použiteľné. Tento rad zahŕňa 3 tuhé tehličky s hmotnosťami 20 g (sprchový gél, šampón a kondicionér), dermatologicky testované a zaručene bez obsahu mydla.

...

DEZINFEKCIA RÚK MORE & MORE

Očakávanie potrieb hotelových hostí bolo vždy pre nás o dôvod viac, pre vývoj ďaľších hygienických produktov.

Kvalitné receptúry charakterizované vysokou účinnosťou a bezpečnosťou používania v kombinácii s prepracovanými a elegantnými vzormi, ktoré si prirodzene nájdu svoje miesto vo vašich prevádzkach.

Táto kolekcia doplnkov teraz víta hydroalkoholické dezinfekčné prostriedky na ruky v 40 ml fľaši a 310 ml dávkovači.

HOTELOVÝ RAD APOTHICALS BY DAMANA®

Apothicals by DAMANA® je vegánsky rad hotelovej kozmetiky s certifikovanou environmentálnou značkou*. Inšpirovaný lekárnickou tradíciou a vytvorený s použitím až 98 % zložiek prírodného pôvodu, rad Apothicals by DAMANA® evokuje tradičné remeselné umenie bylinkárov. Jemná vôňa s tónmi dreva a levandule dáva tomuto radu prírodnej a nádherne parfumovanej kozmetiky letmý nádych pôžitkárstva. Rad Apothicals bol vytvorený so zreteľom na pohodlie hotelových hostí.

(*S výnimkou kondicionéra a telového mlieka ide o certifikované výrobky s environmentálnou značkou.)

...

HOTELOVÝ RAD COMPAGNIE DE PROVENCE

Hotelový rad La Compagnie de Provence je parfumovaný najpredávanejšou vôňou z kolekcie „Extra Pur“: olivové drevo. Ide o jednu z najtypickejších vôní Provensalska. Zmyselná vôňa s tónmi dreva zohrievaného slnkom, umocnená tónmi citrusu a gáfru, ktoré dodávajú vôni letmú sviežosť.

...

HOTELOVÝ RAD PERRICONE MD

Rad hotelovej kozmetiky Perricone MD zahŕňa široký sortiment výrobkov s luxusným lekárnickým dizajnom a je obohatený o vitamín B5 a vitamín E. Receptúra prepožičiava výrobkom vôňu kvetov a kože s vrchnými tónmi elemi a muškátu.

...

HOTELOVÝ RAD INES DE LA FRESSANGE

Ako poctu Parížanom, ktorých miluje a ktorí ju inšpirujú, prepožičiava Ines de la Fressange svoje meno elegantnému a modernému radu hotelovej kozmetiky. Receptúra obsahuje 96 až 98 % zložiek prírodného pôvodu a charakterizujú ju jemné tóny horkých mandlí, bielych kvetov a pižma.

...

HOTELOVÝ RAD EDITIONS DE PARFUMS FRÉDÉRIC MALLE

V spolupráci s Frédéricom Malle, obchodníkom s parfumami a uznávaným odborníkom v oblasti výroby parfumov, uvádza skupina Groupe GM na trh nový rad kúpeľňovej kozmetiky. Pre tento nový hotelový rad sme vybrali dielo známeho parfuméra Carlosa Benaïma: Eau de Magnolia, kvetinovo-chyprová vôňa tvorená tónmi citrusov, konárnika slivkového a pačuli.

...
Hore