Perricone MD, silná veda. Skutočné riešenia.


DR. PERRICONE

Dr. Nicholas Perricone je celosvetovo uznávaným odborníkom v oblasti zdravého stárnutia a autorom mnohých najpredávanejších titulov New York Times.
Ako dermatológ certifikovaný komorou dermatológov a certifikovaný odborník na výživu Dr. Perricone založil značku Clinical Creations, neskôr premenovanú na N.V. Perricone M.D., ktorá ponúkala cielené doplnky a účinné klinické prípravky starostlivosti o pokožku zamerané na potláčanie hlavných príčin starnutia.

S KRÁSOU TO MYSLÍ VÁŽNE

Po pätnástich rokoch výskumu sa Dr. Perriconemu podarilo vyvinúť prípravky, vďaka ktorým pokožka a telo zostanú zdravé a zachovajú si mladistvý vzhľad. Nezmieril sa s myšlienkou, že jemné čiarky a vrásky sú očakávanou súčasťou starnutia. Zistil, že zápal spôsobený zlou výživou, vystavovaním sa slnečnému žiareniu, stres a dráždivé prípravky starostlivosti o pleť, predstavujú hlavného vinníka za poškodenia tela. Vyše dve desaťročia Perricone MD je holistickým, trojúrovňovým systémom starostlivosti o pokožku a wellness. Pozostáva zo stravy, esenciálnych výživových doplnkov a účinných topických prípravkov pre starostlivosť o pleť, ktoré obsahujú silné ingrediencie.

 
 

Perricone MD hotelový rad


Doplnky Perricone MD zahŕňajú široký rad výrobkov s luxusným lekárnickým dizajnom a sú obohatené o vitamín B5 a vitamín E. Výrobky nesú vôňu kvetov a kože s výrazným muškátom.

FLAKÓNY
50 ml - 1.69 fl.oz

Sprchový gél s vitamínom E
Šampón s vitamínom B5
Kondicionér s vitamínom B5

TUBY
40 ml - 1.35 fl.oz

Telové mlieko s vitamínom E

MYDLÁ
30 & 50 g - 1.05 & 1.76 oz

Mydlá s vitamínom E – Allegro


ECOPUMP
300 ml - 10.14 fl.oz

Tekuté mydlo s vitamínom E
Sprchový gél na vlasy a telo s vitamínom B5
Balzám na ruky a telo s vitamínom E

DRŽIAKY NA STENU

Nehrdzavejúca oceľ
Pochrómovaná mosadz
ABS recyklovateľný plast

Rad Natura

Navrhovaný rad doplnkov


ŠKATUĽKA ZO SULFÁTOVÉHO PAPIERA

  1. Kúpacia čiapka a gumička do vlasov
  2. Vatové tyčinky
  3. Rukavica na čistenie obuvi
  4. Súprava na šitie
  5. Toaletná súprava
Hore